Pastaruoju metu emocijų tema tarsi nuolatos sukasi šalia. Norisi apie jas kalbėtis, suprasti, išjausti, priimti ar paleisti… Gal tai šis laikotarpis taip dėlioja akcentus pakviesdamas mus sutelkti dėmesį į save, į savo pojūčius? O gal… O gal svarbu tai, kad ima ir suskamba viena ar kita tema nežinia iš kur atėjusi, nežinai kur vesdama.

Todėl kviečiu jus susitikti paskaitai/pokalbiui/pasidalijimui ir drauge leistis į nuotykį – kelionę po EMOCIJŲ SODUS. Kodėl vadinu tai nuotykiu, nes kol kas žinau tik kur šios kelionės pradžia, žinau, kad bus keli sustojimai, tačiau nežinau, kur jos pabaiga. Taip, reklamos specialistai mane išbartų, kad ne taip juk formuluojamas kvietimas į paskaitas! Kur konkretumas, kur temų sąrašas, vertės pasiūlymas? Tik šį kartą viskas kitaip, šie susitikimai ne apie kažką, jie apie mus ir jie netelpa į įprastus aprašymus.

Pirmajame susitikime – ne apie vaikus. Kalbėsime visa ko pradžią – mamas. Apie tai, iš kur jos atsinešė mamystės emocijas, jausmus, kodėl mamystė tokia nuostabi ir tuo pačiu kartais tiek sunki, kad tartum užima kvapą. Kaip mamystėje rasti SAVE ir ta dovana pasidalinti su aplinkiniais.

Prieš pakviesdamos dalintis savo išgyvenimais ir klausimais, pokalbį pradėsime dviese. Aš, Dovilė Šafranauskė, jau beveik trimečių dvynukių mama, tėvystės koučerė ir projekto Pagarbi Tėvystė įkvėpėja. Ir nuostabi lektorė, emocijų paleidimo praktikė ir 3 mergyčių mama Laura Rudokė (Laura Oras). Laura nuolat bendrauja su mamomis, įkvėpdama jas stabtelėti, apkabinti ir priglausti patį svarbiausią žmogų – save. Priimti ir puoselėti mamiškas emocijas ir jausmus, suprasti iš kur jie kyla ir kaip galime juos mylėti labiau.

Kalbėsime, kaip EMOCIJŲ SODUOSE auginti mamas, kad jos galėtų įkvėpti gyvybės viskam aplink save.

Svarbu:

Seminaro įrašą gausite per 24 h nuo apmokėjimo. Įrašą galėsite peržiūrėti per www.youtube.com platformą. Bilieto įsigijimo metu, nurodykite GOOGLE GMAIL el. pašto adresą, nes tik per šią paskyrą galėsite peržiūrėti seminaro video įrašą. Video įrašas galios 10 dienų.